top of page

Merhaba

This is your About Page. It's a great opportunity to give a full background on who you are, what you do, and what your website has to offer. Double click on the text box to start editing your content and make sure to add all the relevant details you want to share with site visitors.

  • Whatsapp
  • Instagram

Hikayem

Beni tanıyın ♥️ Ben kimim?

          Benimdegisimim ekibinin kurucu Diyetisyeni ve Gıda Mühendisi Umay Selin Fuştanlı.
1987 yılında Edirne de dünyaya geldim. İlk, orta ve Lise öğrenimini Edirne’de tamamladım.
Mühendislik eğitimimi Erzurum Atatürk Üniversitesi’nde İşletme Eğitimimi Eskişehir Anadolu Üniversitesinde, Diyetisyenlik Eğitimimi İstanbul Medipol üniversitesinde tamamlamış bulunmaktayım.

2015 yılında sadece sizlere yardımcı olmak amacı ile instagram @benimdegisimim sayfasını açtım.

Tek bir amacım vardı o zamanlar bir kişinin bile hayatına dokunsam, bir kişiyi bile zayıflatsam bana yeterdi. Derken bu amaçla yüzlerce Zayıflama kampları kurdum ve bir kişi derken @benimdegisimim büyük bir aile olmuştu ve 100 lerce kişinin hayatına dokunmuştum. Daha sonra
Uzun bir ara vermiştim ve bu süreçte yüzlerce destekleyici güzel mesajlar aldım. Hayalim bir diyetisyen olmaktı. Bu mesleği bilim ışığında öğrenip insanlara faydalı olmak tek amacımdı. Sizlerin verdiği cesaretle 4. üniversitemi İstanbul Medipol üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümü okuyarak bitirdim.
          Yurtiçi ve yurdışı çok değerli hocalardan çeşitli eğitimler aldım ve kariyer hayatıma Diyetisyen ve Gıda Mühendisi olarak devam etmekteyim.

Dünyanın her yerinden online danışan alarak mucizelere imza attığım ve çok severek yaptığım mesleğime çok yakın zamanda kendi kliniğimde de devam edeceğim.

Beni cesaretlendiren yüreklendiren hiç unutmayan danışanlarıma ve @benimdegisimim takipçilerime sonsuz teşekkürlerimi ve sevgilerimi yolluyorum.
Şimdi kaldığımız yerden sil baştan başlıyoruz!

bottom of page